افتتاح چند طرح بهداشتی و درمانی در لرستان +فیلم
جمعه 5 خرداد 1402 - 09:54:15

مرکز خدمات جامع سلامت شهری سیدالشهداء(ع) ازنا با حضور معاون توسعه مدیریت منابع وزیر بهداشت افتتاح شد.

به گزارش تمدن لر، مرکز خدمات جامع سلامت شهری سید الشهداء(ع) 874 متر مربع زیربنا دارد و با 35 میلیارد ریال اعتبار ساخته شده است. این مرکز جامع سلامت به 22496 نفر از مردم شهرستان ازنا خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می کند. همچنین با حضور بهروز رحیمی کلنگ ساخت مرکز خدمات جامع سلامت روستای گرجی ازنا به مساحت 480متر مربع به زمین زده شد و از بیمارستان امام علی(ع) ازنا و بخش‌های مختلف آن از جمله اتاق عمل‌های در حال ساخت بازدید شد.

همچنین با حضور معاون توسعه و مدیریت منابع وزیر بهداشت، کلینیک خیر ساز فوق تخصصی زنده یاد عبدالحسین رزین کوب در بروجرد افتتاح شد و در ادامه  از بیمارستان شهید چمران بروجرد و بخش‌های بلوک زایمانی و مرکز جامع و تخصصی سلامت روان و روانپزشکی و نیز از بیمارستان امام خمینی(ره) و قسمت الحاقی آن بازدید شد.

بهروز رحیمی در این بازدید از اختصاص 9 میلیارد تومان برای تکمیل و تجهیز بیمارستان امام خمینی(ره) بروجرد خبر داد. معاون توسعه و مدیریت منابع وزیر بهداشت در ادامه، مرکز جامع سلامت شهری شهید رجایی نورآباد را افتتاح کرد و از مرکز در حال ساخت خدمات جامع سلامت شهری و روستایی بخش برخوردار شهرستان دلفان بازدید کرد./خبرگزاری صدا و سیما


http://tamadonlor.ir/fa/News/20814/افتتاح-چند-طرح-بهداشتی-و-درمانی-در-لرستان-فیلم
بستن   چاپ